Dlaczego zdecydować się na razer

Firma razer to jedna z najbardziej znanych i cenionych marek na rynku akcesoriów komputerowych. Historia tej marki rozpoczęła się w 1998 roku w Kalifornii. Została założona przez Min-Liang Tana, który dziś piastuje stanowisko dyrektora generalnego, a także Roberta Razerguy Krakoffa i Matthew Thompsona. Razer nie próżnowała os samego początku powstania – już w roku założenia firmy na rynek została wypuszczona pierwsza gamingowa myszka – Razer Boomslang. Pośród produktów tej marki znajdują się między innymi klawiatury, głośniki oraz słuchawki, a także inne akcesoria zarówno do gier komputerowych jak i do Xbox 360. Razer bardzo szybko zyskiwała na popularności, wypuszczając na rynek coraz to nowsze i przypadające do gustu graczy produkty. Niestety, firma nie obeszła się również bez tragicznych doświadczeń; w roku 2004 trzęsienie ziemi na Tajwanie zniszczyło zarówno fabryki jak i magazyny. Firma jednak podniosła się z tego upadku, wkraczając na rynek w w wielkim stylu, nazywając poprzednie lata prehistorią.
Jeżeli świat gier komputerowych nie jest Ci obcy, z całą pewnością słyszałeś o firmie razer.

Producent ten na rynku jest od roku 1998, a pierwszym produktem, który wypuścił na rynek była myszka Razer Boomslang. Marka razer rozwijała się bardzo szybko stając się sponsorem jednych z najlepszych graczy komputerowych, m.in. Johnathan’a Wendela, a także sponsorami turniejów, m.in. CPL. Choć firma miała przestoje w swojej działalności spowodowane m.in. przez zniszczenia fabryk na Tajwanie przez trzęsienie ziemi, powróciła na znany jej tor i podbiła serca graczy.

Wyprodukowana w 2005 roku myszka Razer http://fyrestore.com/pl/producer/Razer/24 Diamondback cieszyła się ogromnym powodzeniem – zniknęła ze sklepów wciągu jednego dnia. Marka ta nie spoczęła na tym sukcesie , a kolejnym jej dziełem była pierwsza na świecie laserowa myszka Razer Copperhead. W 2007 roku firma podjęła współpracę z Microsoftem, co zaowocowało powstaniem klawiatury do gier Microsoft Recules. Dziś razer to jedna z najbardziej znanych i cenionych przez graczy firm produkujących akcesoria do gier.