Wypożyczalnia samochodów Szczecin – oferta dla klientów prywatnych oraz dla firm

Wypożyczalnie samochodów zyskują coraz większą popularność. Coraz większa liczba, zarówno klientów prywatnych, jak i firm i przedsiębiorstw decyduje się na możliwość skorzystania ze środku transportu z wypożyczalni. Wypożyczalnia samochodów Szczecin wychodzi naprzeciw oczekiwaniom zarówno klientów prywatnych, jak i firm i przedsiębiorstw, chcących zaopatrzyć się w samochody.

Oferta wynajmu samochodów dla klientów prywatnych

Zepsuł Ci się samochód? Potrzebujesz wyjechać na kilka dni? A może chcesz wybrać się z rodziną na urlop nie chcąc się jednocześnie uzależniać od komunikacji publicznej? Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą wynajmu samochodów na krótki okres. Posiadamy do wyboru samochody różnych marek i modeli. Wypożyczalnia samochodów Szczecin to kompleksowe usługi – poza zwykłymi samochodami osobowymi, mamy w ofercie także siedmio lub dziewięcioosobowe vany, busy, a także przyczepy kempingowe. Oferowane przez nas pojazdy są w pełni sprawne. Dbamy o regularne dokonywanie przeglądów technicznych oraz o serwisowanie i wymianę części, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Oferta wynajmu samochodów dla firm i przedsiębiorstw

wypożyczalnia samochodów szczecin oferuje także współpracę w firmami i przedsiębiorstwami, które np. muszą zaopatrzyć swoich pracowników w służbowe samochody. Podpisujemy wówczas umowy wynajmu pojazdów na okres powyżej 30 dni. Jest to tzw.

wynajem samochodów długoterminowy. Oferta ta jest atrakcyjna zarówno dla początkujących firm, jak i dłużej istniejących na rynku. Oferujemy atrakcyjne pakiety cenowe dla klientów zdecydowanych na dłuższą współpracę. Dla wielu przedsiębiorstw korzystanie w usług jest korzystniejsze, aniżeli posiadanie własnych samochodów, nawet po uwzględnieniu kosztów amortyzacji auta, stopnia jego zużycia, ubezpieczenia oraz kosztów obsługi pojazdów.